232634-2021 - ResultatSverige-Nyköping: Mobila byggnader och modulbyggnader
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mätrum för audiologiska undersökningar
Referensnummer: IN-IN21-0012
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44211100 Mobila byggnader och modulbyggnader
II.1.4.
Kort beskrivning
Aktuell upphandling
Upphandlingen omfattar följande: - Leverans och installation av tre (3) mätrum. Mätrummen ska placeras på Kullbergska sjukhuset i Katrineholm. Mätrummen ska fungera för sitt ändamål för svenska sjukhus. Mätrummen kommer att placeras i ett nybyggt hus.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45223800 Montering och uppförande av prefabricerade strukturer, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45323000 Ljudisoleringsarbeten, 45331000 Installation av värme, ventilation och luftkonditionering, 45421130 Montering av dörrar och fönster, 45430000 Golvbeläggning och väggbeklädnad
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen