Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Brandväggar
Referensnummer: UH-2018-83
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling omfattar produkter och tjänster för brandvägg enligt kravspecifikation.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 64200000 Telekommunikationstjänster, 48000000 Programvara och informationssystem, 30200000 Datorer och datamateriel, 48210000 Programvara för nätverk
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen