2. Förfarande
Förfarande
Titel: Materialgranskare NDS
Beskrivning: Materialgranskare till Norra Djurgårdsstaden.
Intern identifierare: E2025-00345
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster, 71313400 Miljökonsekvensbedömning för bygg- och anläggningsarbeten, 71313430 Analys av miljöindikatorer för bygg- och anläggningsarbeten, 71313440 Tjänster avseende miljökonsekvensbedömning (MKB) för bygg- och anläggningsarbeten, 71313450 Miljöövervakning för bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Materialgranskare NDS