See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniska konsulttjänster väg-, trafik- och VA-anläggningar
Beskrivning: Båstads kommun bjuder in till anbudslämning för upphandling av Tekniska konsulttjänster väg-, trafik- och VA-anläggningar. Upphandlingen avser ramavtal tekniska konsulttjänster inom fem (5) avtalskategorier: Väg, Trafik, VA, Mark & Landskap och El (belysning). Uppdragen avser tjänster inom de olika avtalskategorierna som beskrivs i upphandlingsdokumentet.
Intern identifierare: KA 001014/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000