2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel - grossist till kommunerna Essunga, Götene, Skara och Vara
Beskrivning: Upphandlingen avser grossist till kommunerna Essunga, Götene, Skara och Vara.
Intern identifierare: KS 2025/619
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000