232764-2019 - ÄndringSverige-Svenljunga: Vägtransporter
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skolskjuts till Svenljunga kommun
Referensnummer: 19/12
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60100000 Vägtransporter
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser skolskjuts till Svenljunga kommun.
Språk
Anbudet skall till alla delar vara skrivet på svenska.