2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kontrastinjektorer samt förbrukningsmaterial för angiografi
Beskrivning: Denna upphandling avser 3st. kontrastinjektorer för angiografi för leverans till Område specialiserad vård med placering på Universitetssjukhuset Örebro. Upphandlingen omfattar även utrustningsspecifikt förbrukningsmaterial och option på ytterligare 1st. utrustning till Område specialiserad vård, option serviceutbildning, samt option på underhållsavtal.
Intern identifierare: MT 2021-0089-3 / 21RS2428
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000