2. Förfarande
Förfarande
Titel: Teknisk konsult- Bygg-, Projekterings- & Projektledare
Beskrivning: Alingsåshem inbjuder till upphandling av ramavtal gällande tekniska konsulter inom kompetensområdena Bygg-, Projekterings- & Projektledning. Leverantören ska kunna tillhandahålla resurser med erforderlig kompetens för samtliga efterfrågade kompetensområden.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124226:Lot:1