232933-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning – Lokalvård Turebergshuset
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLokalvård Turebergshuset
BeskrivningSollentuna kommun genomför en upphandling avseende lokalvård till kommunhuset Turebergshuset.
Intern identifierareKS-2024/01565
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
Ytterligare klassificering (cpv): 90919000 Kontors- och skolstädning samt rengöring av kontorsutrustning, 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareLokalvård Turebergshuset