232942-2022 - ÄndringSverige-Uppsala: Dryckesautomater
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal för Vattenautomater
Referensnummer: KSN-2021-02815
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42968100 Dryckesautomater
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar ett ramavtal för leverans och installation av Vattenautomater med tillhörande tillbehör och service för
successiva avrop under avtalstiden. Vattenautomaterna ska kunna hyras och köpas. Leverans till Stadshuset ingår inte i det här avtalet.