232944-2022 - ÄndringSverige-Linköping: EKG-apparater
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Arbets-EKG
Referensnummer: UC-2020-249
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33123200 EKG-apparater
II.1.4.
Kort beskrivning
Helt eller delat anbud
Anbud ska lämnas på hela uppdraget/omfattningen.
Upphandlande myndighet kommer att anta ett (1) anbud.