See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av mattransporter
Beskrivning: Upphandlingen avser upphandling av mattransporter till Kungälvs kommun.
Intern identifierare: KS2025/0257
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55521200 Måltidsleveranser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Upphandling av mattransporter