233013-2021 - ÄndringSverige-Täby: Programvara och informationssystem
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Verksamhetssystem för socialtjänsten
Referensnummer: UH-2020-897
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48000000 Programvara och informationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Täby kommun (nedan kallad kommunen) inbjuder härmed leverantörer (hädanefter kallade anbudssökande eller leverantörer) att inkomma med anbudsansökan i upphandling avseende verksamhetssystem samt digitala lås till socialtjänsten.