233049-2021 - ÄndringSverige-Helsingborg: Moduler
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Moduler för skola och förskola
Referensnummer: FF 164/2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31731100 Moduler
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar ramavtal för uthyrning av moduler inklusive montering och demontering. De färdiga lokalerna ska användas till förskole- och skolverksamhet.