233069-2022 - KonkurrensutsättningSverige-Göteborg: Socialvård och tillhörande tjänster
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Personligt ombud
Referensnummer: N161-0606/22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Göteborgs stad, Förvaltningen för funktionsstöd, inbjuder till upphandling avseende verksamhet med personliga ombud till personer med psykiska funktionsnedsättningar.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
85310000 Socialt arbete, 85320000 Socialvård, 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen