2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kundapp för C4 Energi koncernen
Beskrivning: Upphandlingen omfattar en kundapp för C4 Energi koncernen. Appen ska ha grundläggande energirelaterad funktion och information samt även smarta energitjänster såsom realtidsmätning av elektrisk effekt, styrning av elbilsladdning med mera.
Intern identifierare: DNR1755/25
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000