2. Förfarande
Förfarande
Titel: 7 st personbilar till socialförvaltningen, biogas
Beskrivning: Sju (7) st personbilar till socialförvaltningen, biogas.
Intern identifierare: UH24-047
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34110000 Personbilar
Ytterligare klassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel, 34100000 Motorfordon, 34115200 Motorfordon för transport av färre än tio personer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Mängd: 7