2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bevakningstjänster Burlövs kommun
Beskrivning: Upphandlingen avser: - Bevakning - Flaggningstjänst - Larm - Extratjänster
Intern identifierare: 25/9
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79700000 Undersöknings- och säkerhetstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79713000 Vakttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000