See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reservdelar och tillbehör Fordon 2023-2025
Beskrivning: Ramavtalet som upphandlas avser reservdelar och tillbehör till Trollhättans stads fordonspark. Avtal ska tecknas med en leverantör. Avtalstiden är 4 år med 2 garanterade år, såvida inte grund för hävning föreligger. Leverantören ska kunna leverera varor till Trollhättans Stad två gånger per dag.
Föregående meddelande: 011744-2023
Intern identifierare: KS 2022/00442
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34300000 Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del