233266-2026 - Resultat
Sverige – Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster – Konferensanläggningar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonferensanläggningar
BeskrivningNässjö kommun genomför en samordnad upphandling tillsammans med Eksjö kommun. Upphandlingen avser att tillgodose merparten av Beställarnas behov av konferensanläggningar, där olika grupperingar kan boka in halv-, hel och flerdagskonferenser.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 55110000 Hotellinkvartering, 55120000 Mötes- och konferenstjänster på hotell
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001