2. Förfarande
Förfarande
Titel: Maskindiskmedel
Beskrivning: Upphandlingen omfattar maskindiskmedel, torkmedel, granuler och blötläggningsmedel.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39830000 Rengöringsmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:79061:Lot:1