2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Ramavtal Konsulter för tjänster inom säkerhet och civil beredskap Riksgälden
Beskrivning: Riksgälden planerar att genomföra en upphandling av Ramavtal för Konsulter för tjänster inom säkerhet och civil beredskap. Med denna RFI önskar Riksgälden få kontakt med presumtiva leverantörer och få återkoppling/synpunkter på kravställning i upphandlingsdokumentet. Annonsering av upphandlingen planeras ske v 18. OBS - detta är inte en upphandling utan endast en RFI (Request for Information).
Intern identifierare: RG2023/973
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79417000 Konsulttjänster för säkerhet