233390-2026 - Resultat
Sverige – Hälso- och sjukvård samt socialvård – Upphandling av vård och omsorgsplatser i Norra Botkyrka
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av vård och omsorgsplatser i Norra Botkyrka
BeskrivningUpphandlingen omfattar 60 sammanhållna platser på ett vård- och omsorgsboende i norra Botkyrka. Leverantören ansvara för drift av boendet och tillhandahåller även lokaler för verksamheten. Såväl platser på somatisk- som på demensavdelning efterfrågas.
Intern identifierareVON/2025:00086
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareUpphandling av vård och omsorgsplatser i Norra Botkyrka