See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vårdsängar
Beskrivning: Sundsvalls kommun avser upphandla vårdsängar
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Sängar
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:84182:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Rotobed
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:84182:Lot:2