233509-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Måltidsservering – Måltidsförsörjning inklusive transport
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMåltidsförsörjning inklusive transport
BeskrivningUpphandlingen omfattar måltids försörjning inklusive transport ut till beställarnas verksamheter i organisationen.
Intern identifierareKS 2026/0116
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55320000 Måltidsservering
Ytterligare klassificering (cpv): 55322000 Tillagning av måltider
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningUpphandlingen omfattar måltids försörjning inklusive transport ut till beställares verksamhet i organisationen.
Intern identifierareMåltidsförsörjning inklusive transport