Statens servicecenter avser upphandla ramavtal gällande konsulttjänster inom kriskommunikation och medieträning. Strategisk rådgivning, operativ produktion och eventuell resursförstärkning inom området risk- och kriskommunikation.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Konsulttjänster för kriskommunikation och medieträning