Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Omvärldsbevakning
Referensnummer: STK-2022-1102
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72300000 Datatjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Efterannonsering av upphandling av verktyg för omvärldsbevakning.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48614000 Datainsamlingssystem, 72314000 Datainsamlings- och kollateringstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen