2. Förfarande
Förfarande
Titel: Växtskyddsentreprenör Uppsala
Beskrivning: Växtskyddsentreprenör till SLU Uppsala
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77100000 Jordbrukstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120812:Lot:1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Förlängningsmöjlighet 1+1 år