Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50243000 Skrotning av skepp
Ytterligare klassificering (cpv): 60651300 Miljösanering med fartyg, 90514000 Återvinning av avfall, 90700000 Miljötjänster, 90712300 Strategisk planering för bevarande av den marina miljön
Leveransplats
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige
Kompletterande information: -