Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2021-1146 Revisionstjänster Södertälje kommun
Referensnummer: 21/122
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79212000 Revision
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser revisionstjänster till Södertälje kommun och avser för räkenskapsåren 2022 och 2023 med möjlighet till förlängning för räkenskapsåren 2024 och 2025.
Takvolym för upphandlingens 4 år är 10 Mkr.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79210000 Redovisning och revision
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen