See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avrop 20 - Anbudsområde 5 Systemutveckling
Beskrivning: SCB avser med detta avrop förstärka ett existerande team som ansvarar för förvaltning och vidareutveckling av SCB.s webbinsamlingsverktyg samt nyutveckling av en ny s.k. objektsplattform för direktinsamling via olika insamlingskanaler, däribland webbinsamling.
Föregående meddelande: 123456-2024
Intern identifierare: SCB2026/282
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000