233742-2018 - ÄndringSverige-Lund: Mötes- och konferenstjänster på hotell
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av konferensanläggningar i Skåne, Halland, Kronoberg och Blekinge
Referensnummer: 18/8
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55120000 Mötes- och konferenstjänster på hotell
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser externa konferensanläggningar för halv-, hel- och flerdagskonferens.