233751-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tjänster tillhandahållna av företags-, yrkes- eller specialistorganisationer – Upphandling av Skyddade transporter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av Skyddade transporter
BeskrivningUpphandling av skyddade transporter för gods avseende trasportnivåer 1-4. Nationella samt internationellt transporter.
Intern identifierare21FMV8457
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98110000 Tjänster tillhandahållna av företags-, yrkes- eller specialistorganisationer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningUpphandling av skyddade transporter för gods avseende trasportnivåer 1-4. nationella samt internationellt transporter.
Intern identifierareUpphandling av Skyddade transporter