233775-2017 - ÄndringSverige-Halmstad: Byggteknisk ledning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tekniska Konsulter – Projekt och byggledning.
Referensnummer: KS 2017/00130
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71540000 Byggteknisk ledning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar konsulttjänster inom området Projekt och byggledning.