233778-2020 - ResultatSverige-Stockholm: Hjullastare
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Rangerkrokar 1 och 2
Referensnummer: 19FMV6552
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34144710 Hjullastare
II.1.4.
Kort beskrivning
Försvarets materielverk uppmanar härmed till att lämna in anbud i FMV:s upphandling av Rangerkrokar 1 och 2. Förfrågningsunderlaget innehåller samtliga förutsättningar och krav som gäller för upphandlingen.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandling av Rangerkrok 1 och 2