See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transporttjänster till och från återbruken i Vafabmiljös region (lastväxlare)
Beskrivning: Uppdraget omfattar att vid avrop skifta lastad container mot tom container på Återbruken, transport av avfallet till mottagningsanläggningar och där lossa av avfallet. All rangering av container ingår i uppdraget.
Intern identifierare: 2025/234-VMKF
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90512000 Avfallstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Egenförsäkran
Intern identifierare: 1686395
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Allmän del
Intern identifierare: 1686396
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Sanningsförsäkran och kvalificeringskrav
Intern identifierare: 1686397