233913-2023 - ÄndringSverige-Skillingaryd: Hygienartiklar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Rengöring, Städ och Hygien produkter, Torkpapper och tillbehör, Servering m.m
Referensnummer: Uh 2023/008
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33700000 Hygienartiklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Vaggeryds kommun annonserar en upphandling av Rengöring, Städ och hygien produkter, torkpapper och tillbehör, serverings artiklar för engångs bruk m.m