233938-2026 - Resultat
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster – Kvalificerat Produktionsstöd, Norrbotniabanan
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKvalificerat Produktionsstöd, Norrbotniabanan
BeskrivningKvalificerat stöd i produktions- och kontraktsfrågor i entreprenader.
Intern identifierareKOM-419041
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKvalificerat Produktionsstöd, Norrbotniabanan