2. Förfarande
Förfarande
Titel: Support och underhåll Treserva verksamhetssystem
Beskrivning: Munkfors kommun har efter genomförande av förhandlat förfarande utan föregående annonsering enligt LOU (2016:1145) 6 kap. 14 § punkt (2)-3 och detta meddelande, för avsikt att ingå avtal med CGI Sweden AB, (556337-2191) avseende underhåll och support av verksamhetssystemet Treserva.
Intern identifierare: KS/2025:765
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning, 72400000 Internettjänster, 72500000 Datortjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Support och underhåll Treserva verksamhetssystem