233988-2024 - Resultat
Sverige – Kemiska produkter – Kemikalier för verkstadsbruk
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKemikalier för verkstadsbruk
BeskrivningKemiprodukter för verkstadsbruk avses artiklar inom olika produktområden såsom lim, tätningsmedel, rengöring, låsvätska samt övriga kemikalier.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:91972:Lot:1