2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel - färsk frukt, grönsaker, rotfrukter samt potatis till kommunerna Essunga, Grästorp och Lidköping
Beskrivning: Upphandlingen avser färsk frukt, grönsaker, rotfrukter och potatis till kommunerna Essunga, Grästorp och Lidköping.
Intern identifierare: 2025-3
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
Ytterligare klassificering (cpv): 15300000 Frukt, grönsaker och liknande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000