234041-2020 - ÄndringSverige-Eskilstuna: Läkemedel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Radiofarmaka
Referensnummer: IN-IN20-0031
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33600000 Läkemedel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Radiofarmaka
Aktuell upphandling
Detta ramavtal avser beredningsats för radioaktiva läkemedel och radiofarmaka i enlighet med vad som beskrivs i upphandlingsdokumenten.
Upphandlingen avser ramavtal avseende Radiofarmaka i enlighet med vad som beskrivs i upphandlingsdokumenten.