2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tryckeritjänster
Beskrivning: Ramavtal för tryckeritjänster. Ramavtalet omfattar tryck av avhandlingar, högtidstryck och andra trycksaker såsom rapporter, kompendier och posters.
Intern identifierare: V-2024-1065
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandlingen omfattar främst dessa typer av produktioner: Avhandlingar, Högtidstryck samt Övriga produktioner.
Intern identifierare: 1685667
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1685668