234104-2020 - ÄndringSverige-Kristianstad: Sjukhusmåltider
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Måltider till patienter i Trelleborg, Malmö, Lund och Landskrona
Referensnummer: 2020-O000821
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15894220 Sjukhusmåltider
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av måltider och livsmedel till patienter i Trelleborg, Malmö, Lund och Landskrona.