2. Förfarande
Förfarande
Titel: DIS - dynamiskt inköpssystem, rörprojekttjänster
Beskrivning: Denna upphandling avser inrättandet av ett dynamiskt inköpssystem (DIS) avseende rörprojekttjänster för förvaltningsuppdrag.
Intern identifierare: SB-2021/281
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Ytterligare klassificering (cpv): 44162000 Rörsystem