234211-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster – Restaurering/fiskevård och fiskundersökningar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRestaurering/fiskevård och fiskundersökningar
BeskrivningRamavtal avseende fyra delområden inom restaurering/fiskevård och fiskundersökningar
Intern identifierare538-2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 77700000 Tjänster i samband med fiske
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelÅtgärdsplaner
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelUndersökningar
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelProjekteringar
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelGenerell del
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelUtvärderingar