2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gasflak för Gästrike Ekogas AB
Beskrivning: Gasflak för Gästrike Ekogas
Intern identifierare: 52179
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44612200 Gastuber
Ytterligare klassificering (cpv): 44610000 Tankar, reservoarer, behållare och tryckkärl, 63120000 Lagring och magasinering, 63121110 Lagring av gas
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Gästrike Ekogas AB upphandlar mobila gasflak
Intern identifierare: Gasflak för Gästrike Ekogas AB