See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling från dynamiskt inköpssystem (DIS) El & Automation NFVP
Beskrivning: Detta Köp från DIS syftar till att tillgodose Beställarens Projekt NFVP med konsulttjänster avseende El & Automation. Mer information finns i handling Uppdragsbeskrivning. Upphandlingen riktar sig till både Del 2 (El) och del 3 (Automation).
Intern identifierare: NV2025-071
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000