234266-2021 - KonkurrensutsättningSverige-Malmö: Reparation och underhåll av maskiner
Meddelande om upphandling – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Service av traverser
Referensnummer: 41/21
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50530000 Reparation och underhåll av maskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget avser årlig service (och underhåll) och besiktning på Sysavs traverser samt vid behov reparationer
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
42414200 Traverskranar, 50531000 Reparation och underhåll av icke-elektriska maskiner
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen