2. Förfarande
Förfarande
Titel: Aktiva hörselskydd och/eller utrustningsväst
Beskrivning: RFI aktiva hörselskydd och/eller utrustningsväst Informationshämtning
Intern identifierare: 25/2
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32570000 Kommunikationsutrustning